• CBW erkend
  • Veilig & snel betalen
  • Betaling achteraf mogelijk
  • Ruim 60 jaar ervaring
  • Vakkundige montageservice
  • Ruim assortiment
  • Beste service & garantie

Grando Keukens & Bad is CBW-erkend. Hierdoor bent u verzekerd van de beste service & garantie, met ruim 35 vestigingen in Nederland is er altijd een aanspreekpunt bij u in de buurt.

Klantenservice

Voor al uw vragen, klachten of servicemeldingen kunt u rechtstreeks contact opnemen met de dichtstbijzijnde Grando vestiging. Meer informatie vindt u onder het kopje 'vraag en antwoord'. Heeft u een factuur van ons ontvangen, dan staan hier de contactgegevens op van uw geselecteerde vestiging. 

Grando Amersfoort
Euroweg 93
3825 HB AMERSFOORT
T: 033-4650636
amersfoort@grando.nl
KVK-nummer: 30287826
BTW-nummer: NL177805626B01

Grando Assen
Borgstee 10B
9403 TV Assen
T: 0592-749009
assen@grando.nl
KVK-nummer: 60328967
BTW-nummer: NL853860609B01

Grando Bergambacht
Transportstraat 28
2861 DZ BERGAMBACHT
T: 0182-352331
bergambacht@grando.nl
KVK-nummer: 24322773
BTW-nummer: NL112729289B01

Grando Breda
Kruisvoort 68
4814 RZ BREDA
T: 076-5319526
breda@grando.nl
KVK-nummer: 63787385
BTW-nummer: NL855401783B01

Grando Delft
Schieweg 3
2627 AN DELFT
T: 015-2611994
delft@grando.nl
KVK-nummer: 27282286
BTW-nummer: NL815272212B01

Grando Den Helder
Ravelijncenter 29
1785 LX DEN HELDER
T: 0223-668680
den-helder@grando.nl
KVK-nummer: 37100263
BTW-nummer: NL817486525B01

Grando Doetinchem
Nijverheidsweg 12
7005 BJ Doetinchem
T: 0314-368630
doetinchem@grando.nl
KVK-nummer:
BTW-nummer:

Grando Emmen
Cornelis Houtmanstraat 41
7825 VH EMMEN
T: 0591-646700
emmen@grando.nl
KVK-nummer: 54239214
BTW-nummer: NL851224192B01

Grando Enschede
Hendrik ter Kuilestraat 175
7547 SK ENSCHEDE
T: 053-4318141
info@grando-enschede.nl
KVK-nummer: 6027666
BTW-nummer: NL118531359B01

Grando Epe
Hoofdstraat 118
8162 AN EPE
T: 0578-620884
epe@grando.nl
KVK-nummer: 08097831
BTW-nummer: NL809646596B01

Grando Groningen
Hoendiep 97 B
9718 TE GRONINGEN
T: 050-3181411
groningen@grando.nl
KVK-nummer: 853700552
BTW-nummer: NL853700552B01

Grando Hazerswoude-Dorp
Frankrijklaan 4
2391 PX HAZERSWOUDE-DORP
T: 0172-236323
waddinxveen@grando.nl
KVK-nummer: 30266926
BTW-nummer: NL821061550B01

Grando Heerenveen
Beurtschip 37
8447 CL HEERENVEEN
T: 0513-650535
heerenveen@grando.nl
KVK-nummer: 1141051
BTW-nummer: NL820197415B01

Grando Heerhugowaard
H.P. Berlageweg 7
1703 DG HEERHUGOWAARD
T: 072-5744207
heerhugowaard@grando.nl
KVK-nummer: 37103548
BTW-nummer: NL803984509B01

Grando Helmond
Engelseweg 202
5705 AJ HELMOND
T: 0492-545535
helmond@grando.nl
KVK-nummer: 17180289
BTW-nummer: NL814489758B01

Grando Hengelo
Holtersweg 17
7556 BS HENGELO
T: 074-2919137
hengelo@grando.nl
KVK-nummer: 8163205
BTW-nummer: NL104170426B01

Grando Hilversum
Verlengde Zuiderloswal 36
1216 BX HILVERSUM
T: 035-6219129
Verkoop.hilversum@grando.nl
KVK-nummer: 32056547
BTW-nummer: NL807587321B01

Grando Hoofddorp
Kruisweg 771-773
2132 NG HOOFDDORP
T: 020-4460112
hoofddorp@grando.nl
KVK-nummer: 34211239
BTW-nummer: NL813510697B01

Grando Hoogvliet
Nieuwe Langeweg 41
3194 DC HOOGVLIET
T: 010-4904470
hoogvliet@grando.nl
KVK-nummer: 24424221
BTW-nummer: NL818646706B01

Grando Hoorn
De Factorij 55
1689 AK ZWAAG
T: 0229-230333
r.rinkel@grando.nl
KVK-nummer: 37107264
BTW-nummer: NL812328097B01

Grando Lelystad
Zuiderpoort 23
8239 AB LELYSTAD
T: 0320-268188
lelystad@grando.nl
KVK-nummer: 39096451
BTW-nummer: NL817198830B01

Grando Middelburg
Mortiereboulevard 42
4336 RA MIDDELBURG
T: 0118-724905
middelburg@grando.nl
KVK-nummer: 56127588
BTW-nummer: NL851983649B01

Grando Mijdrecht
Industrieweg 38g
3641 RM MIJDRECHT
T: 0297-250494
mijdrecht@grando.nl
KVK-nummer: 17111093
BTW-nummer: NL807560145B01

Grando Naaldwijk
Hovenierstraat 127
2671 DB NAALDWIJK
T: 0174-623763
naaldwijk@grando.nl
KVK-nummer: 27335995
BTW-nummer: NL820393344B01

Grando Rotterdam
Watermanweg 33
3067 GA ROTTERDAM
T: 010-4793185
administratie@grandoalexandrium.nl
KVK-nummer: 17279097
BTW-nummer: NL822075830B01

Grando Son
Ekkersrijt 4084
5692 DA SON
T: 0499-745410
info@grando-son.nl
KVK-nummer: 17121792
BTW-nummer: NL808676824B03

Grando Tilburg
Hestiastraat 2
5047 VA TILBURG
T: 013 583 98 99
tilburg@grando.nl
KVK-nummer: 55515533
BTW-nummer: NL851746822B01

Grando Uden
Vluchtoord 39
5406 XP UDEN
T: 0413-262093
info@grando-uden.nl
KVK-nummer: 16078250
BTW-nummer: NL804551455B01

Grando Utrecht
Kaap de Goede Hooplaan 100 A
3526 AR UTRECHT
T: 030-2889272
utrecht@grando.nl
KVK-nummer: 30116274
BTW-nummer: NL006831850B01

Grando Wormerveer
Samsonweg 5 B
1521 RA WORMERVEER
T: 075-6461170
wormerveer@grando.nl
KVK-nummer: 34237622
BTW-nummer: NL815255500B01

Grando Zaandam
Pieter Ghijsenlaan 15
1506 PW ZAANDAM
T: 075-6147583
zaandam@grando.nl
KVK-nummer: 34289188
BTW-nummer: NL818938377B01

Grando Zevenbergen
Blokweg 7A
4761 RA ZEVENBERGEN
T: 0168-373700
zevenbergen@grando.nl
KVK-nummer: 20132352
BTW-nummer: NL818143742B01

Login

wachtwoord vergeten?

Wachtwoord vergeten?

inloggen?

Vrijblijvende offerte per mail

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat....

« Terug naar winkelwagen

Winkelwagen

Uw levering wordt omgezet naar een reguliere levering, waarbij u de totale order in één keer kunt afhalen of laten bezorgen. Indien u het product - voorzien van het label "Direct af te halen" graag binnen 1 uur wenst af te halen, gelieve dit product als aparte order in te voeren.