Reviews

Onze klanten zijn ons visitekaartje, en we zijn vastbesloten om ervoor te zorgen dat hun ervaring met Grando positief en bevredigend is, van het eerste contact tot ver na de oplevering. Met een luisterend oor en een oprechte inzet voor kwaliteit, streven we ernaar om elke klant een tevreden en voldaan gevoel te geven.

Hieronder vind je echte klantervaringen, reviews waar we heel dankbaar voor zijn. We kijken ernaar uit om nog vele anderen van dienst te zijn. Samen werken we aan het creëren van functionele en mooie keukens en badkamers, waar onze klanten echt blij mee zijn.

Ik ben hier geweest voor het kopen van mijn keuken in mijn nieuwbouwwoning. Ik ben een starter en zit dus wat meer op de kosten. Ik ben hier bij Grando heel goed geholpen en alle opties zijn mij rustig en duidelijk uitgelegd. Top service!
Bron: Google - 07 juni 2026
Bas Peters
Grando Hoorn 07 juni 2026
In mei keuken laten plaatsen door Grando.
Vond personeel bij Grando vriendelijke en niet pusherig. Hielpen mij goed het hele proces door om tot een mooie keuken te komen.
Uiteindelijk heb ik alles door hun laten regelen. Electrician, stukadoor, slopen & plaatsen nieuwe keuken.
Communicatie was goed. Planning kreeg ik tijdig door.
Werden tijdens het proces van slopen tot met plaatsen wat kleine dingen vergeten maar die loste ze de volgende dag op.

Voordat ik bij grando me keuken kocht heb ik 2 andere winkels bezocht waar ik telkens het gevoel kreeg dat de verkoper bepaalde hoe mijn keuken eruit zag. Dit gevoel had ik bij Grando totaal niet. waardoor ik uiteindelijk besloot bij hun een keuken te kopen.
Bron: Google - 03 juni 2026
ZhouFusion
Grando Hoorn 03 juni 2026
Heel fijn geholpen met het uitzoeken van ons nieuwe keuken en vloer door Dick ! van a tot z netjes en vooral professioneel geholpen. Gaf ook zijn eerlijke mening over materialen en samen tot een fijne deal gekomen.
Bron: Google - 16 mei 2026
Michael priesman
Grando Hoorn 16 mei 2026
Super tevreden over onze keuken van Grando! De mannen van Grando (Henri en Yuka) hebben fantastisch werk geleverd. De keuken is snel geplaatst en ze hebben alles erg netjes achtergelaten. Hartstikke bedankt en ga zo door!
Bron: Google - 13 mei 2026
Zoetervoert
Grando Hoorn 13 mei 2026
Keurig geholpen nemen de tijd om alles netjes te bespreken
Bron: Google - 04 mei 2026
Wouter de Vries
Grando Hoorn 04 mei 2026
Fijn geholpen in de showroom, en de keuken is keurig op tijd en compleet gemonteerd. De jongens werken netjes en snel. Bij vragen werd er meteen een passende oplossing gezocht en werd het snel opgelost.
Bron: Google - 15 april 2026
Carlo Hart
Grando Hoorn 15 april 2026
We zijn Superblij met onze keuken! Service van begin tot eind prima in orde. Monteurs hebben ook prima werk geleverd. Het voelt alsof we de hoofdprijs hebben gewonnen in de staatsloterij.
Bron: Google - 12 april 2026
Rob de Boer
Grando Hoorn 12 april 2026
We zijn vlot en deskundig geholpen, ze denken zeker mee, en ze denken oplossingsgericht. Kortom, wij zijn zeer tevreden met de aankoop van onze nieuwe keuken!
Bron: Google - 09 april 2026
Iris Hogerland
Grando Hoorn 09 april 2026
Super! Heel blij mee.
Netjes, helder en prachtig eind resultaat.
Bedankt!
Bron: Google - 08 april 2026
S Joost
Grando Hoorn 08 april 2026
Super gedaan. Alles in 1 dag geïnstalleerd.
Bron: Google - 07 april 2026
Thomas Jong
Grando Hoorn 07 april 2026
Super tevreden en blij met onze nieuwe keuken van Grando Hoorn.
Hartelijk dank aan Dick Erwin Bob en collega’s. Geweldige service. Grando Hoorn een aanrader!
Bron: Google - 06 april 2026
Marian Tensen
Grando Hoorn 06 april 2026
Het is heel mooi geworden
Bron: Google - 31 maart 2026
daan cloos
Grando Hoorn 31 maart 2026
In onze oude stolpboerderij waar niets recht is heeft Grando een schitterende keuken geplaatst. Complimenten voor de verkoopadviseur, de vakkundige montage en de fijne service. Wij zijn erg tevreden!
Bron: Google - 31 maart 2026
Boudewijn Haas
Grando Hoorn 31 maart 2026
De monteurs van Grando zijn zeer kundig en hebben verstand van hun vak. Zij hebben vakwerk afgeleverd. Er werd mee gedacht, dingen nog op smaak aangepast en niks werd overhaast gedaan.

Verder en niet geheel onbelangrijk zijn ze ook heel vriendelijk, vrolijk en enthousiast. Een dik compliment🍾🤘🏻
Bron: Google - 18 maart 2026
Gert-Jan Ligthart
Grando Hoorn 18 maart 2026
Heel fijn geholpen door verkoper Remco. Goed en eerlijk advies. Snel geschakeld met opstellen van offerte en aanpassingen daarbij. Keuken kon geleverd worden in de gewenste week en werd duidelijk gecommuniceerd. Vandaag geïnstalleerd door vakkundige monteurs die ook weer goed meedachten. Complete ontzorging!
Bron: Google - 16 maart 2026
Laura Braas
Grando Hoorn 16 maart 2026
Fijne service, prachtige winkel! Mooie regendoucheset in de uitverkoop kunnen kopen. Maakt niet uit dat je voor een koopje komt. De service blijft hetzelfde. Bedankt!
Bron: Google - 14 maart 2026
Patrick van Bruggen
Grando Hoorn 14 maart 2026
Super blij met onze prachtige keuken!
Hele goede service en montage!

Yuka een hele goede en gezellige monteur! Heel goed begin van onze prachtige keuken 😍
Bron: Google - 13 maart 2026
Romy Hulst
Grando Hoorn 13 maart 2026
Vandaag een gesprek gehad met Ramon, een heel goed advies gekregen, een goede indeling bedacht en gelijk een mooie keuken gekocht! Hij dacht goed met ons mee en we zijn erg blij met zijn advies.
Bron: Google - 07 maart 2026
Margreth De Vries
Grando Hoorn 07 maart 2026